Thuis

Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. Contactinformatie

Certificaat
Van goede kwaliteit LEIDENE Steunmachine voor verkoop
Van goede kwaliteit LEIDENE Steunmachine voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.

Adres : De vierenveertigste. Bld., De vijfde. Cuigang Industriezone, Huaide-Gemeenschap, Fuyong, Baoan-District, Shenzhen, China
Factory Adres : De vierenveertigste. Bld., De vijfde. Cuigang Industriezone, Huaide-Gemeenschap, Fuyong, Baoan-District, Shenzhen, China
Werktijd : 00:00-24:00(Beijing tijd)
Zakelijke telefoon : 0086-136-20202581(Verwerkingstijd)   
Fax : 0086-755- 29502066
Contacteer ons :
Direct Stuur uw aanvraag naar ons
(0 / 3000)

Contact Persoon : Ms. Linda
Functie : Director of overseas
Zakelijke telefoon : 0086 13620202581 (Whatsapp/Wechat)
WHATSAPP : 86-13620202581
Skype : lindahe808
WeChat : 86-13620202581
E-mail : linda@eton-mounter.com
Contact Persoon : Ms. Alison
Zakelijke telefoon : 0086 13825206025
WHATSAPP : 86-13825206025
WeChat : 86-13825206025
E-mail : alison@eton-mounter.com
Contact Persoon : Mr. Lomoxi
Zakelijke telefoon : 0086 13828814025
WHATSAPP : 86-13828814025
WeChat : 86-13828814025
E-mail : lomoxi@eton-mounter.com
Contact Persoon : Ms. susie
Zakelijke telefoon : 0086 13823797925(Whatsapp/Wechat)
WHATSAPP : 86-13823797925
WeChat : 86-13823797925
E-mail : susie@eton-mounter.com
Contact Persoon : Ms. Joy
Zakelijke telefoon : 0086 13590151025
WHATSAPP : 86-13590151025
WeChat : 86-13590151025
E-mail : joy@eton-mounter.com
Contact Persoon : Ms. Ethel
Zakelijke telefoon : 0086 13824337025
WHATSAPP : 86-13824337025
WeChat : 86-13824337025
E-mail : ethel@eton-mounter.com
Contact Persoon : Miss. Joyce
Zakelijke telefoon : 0086 13827421609
WHATSAPP : 0086 13827421609
WeChat : 0086 13827421609
E-mail : joyce@eton-mounter.com
Contactgegevens
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.

Contactpersoon: Ms. Linda

Tel.: 0086 13620202581 (Whatsapp/Wechat)

Fax: 0086-755- 29502066

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)